ul. Karabeli 9 lok.2, 01-313 Warszawa

Konsultant: kom. 510 510 475 | tel. 22 308 55 66
Konsultant: kom. 505 505 486 | tel. 22 299 56 60

O nas

Świadczymy usługi montażu i wymiany drzwi na terenie miasta Warszawa i okolicach do 30 kilometrów. Oferujemy fachowy i profesjonalny montaż według standardów europejskich. Posiadamy profesjonalną kadrę doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników którzy gwarantują wysoką jakość wszystkich naszych usług.

Proponujemy Państwu wszechstronność w zakresie bezpiecznych drzwi i ich montażu. Posiadamy w swojej ofercie całą gamę drzwi w różnorodnym wzornictwie i kolorystyce. Montujemy drzwi do mieszkań i domów. Posiadamy atrakcyjną ofertę: drzwi antywłamaniowe atestowane, drzwi stalowe, drzwi metalowe, drzwi drewniane, drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojowe i łazienkowe. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie, profesjonalnie i szybko. Dajemy też gwarancję trwałości, a wszystkie nasze produkty pochodzą z Polski. Z uwagi na dobro naszych klientów, nie mamy w swojej ofercie drzwi produkcji chińskiej.

W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, proponujemy bezpłatną, niezobowiązującą wizytę naszego przedstawiciela u Państwa w domu na terenie całej Warszawy i miejscowości oddalonych do 30 km, w dogodnym terminie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skontaktowania się telefonicznie z naszym doradcą.